Hakkımızda

BİZ

KİMİZ?

25 yıllık zirai tecrübemiz ile danışmanlık yapmaktan gurur duyuyoruz.

Bayiliğini yaptığımız ürünlerin , satış sınırlarımız içinde geniş bir yelpazede , her noktaya ulaşılmasını sağlamak . AMACIMIZ , insan yaşam kalitesini yükseltmek! Konfurlu ve kaliteli bir yaşam, başta sağlıklı bir çevre gerektirir. Zararlılarla mücadelede sadece insan sağlığını düşünmek bencillik olacaktır. Çevremizde bizim dışımızda milyonlarca yaşamın daha olduğunu unutmamalıyız. Bu canlı çeşitliliğinin çoğunluğu insana faydalı faaliyetler içindedir. Zararlılrdan korunurken, çevremizi koruyalım. Doğa bize ait değil, biz doğaya aitiz…

0
ÇÖZÜM
0
DANIŞMANLIK
0
ÜRÜN
0
MÜŞTERİ
VİZYONUMUZU

KEŞFET

Misyonumuz

Bilimsel gelişmeleri takip eden, Yenilikleri her zaman ilk keşfederek çalışmaya gayret gösteren bir ekip olmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Bayiliğini yaptığımız firmalara karşı sorumlulukların da hassasiyetini kaybetmeyerek uzman insan kaynağı ve geniş dağıtım kanalı ile yolumuza devam ederek sektörümüzde lider firma olacağız.

Değerlerimiz

Sorumluluklarını insana hizmet anlayışı ile yerine getirerek müşterilerine karşı sorumluluklarını da sınırsız hizmet sunma en iyi olmak bizim felsefemizdir.

Başa dön